Naujienos

Šilumos tinklų skaitmenizacija: kitas jūsų žingsnis – skaitikliai

Šilumos tinklų skaitmenizacija: kitas jūsų žingsnis

Šilumos tinklų skaitmenizacija: kitas jūsų žingsnis – skaitikliai su nuotoliniu duomenų nuskaitymu

Neseniai paskelbtoje „Euroheat & Power“ ataskaitoje pabrėžiama, kad šilumos tinklų skaitmenizacija: kitas jūsų žingsnis – skaitikliai su nuotoliniu duomenų nuskaitymu yra pagrindinis skaitmenizacijos tiklsas centralizuoto šildymo srityje. Tai nebėra rekomenduojama paslauga, o būtina priemonė norint kokybiškai teikti šilumos tiekimo paslaugas.

Kamstrup šalto vandens skaitikliai FlowIQ2200 su akustine nuotėkio aptikimo sistema arba Kamstrup šilumos skaitikliai Multical 403 puikiai pritaikyti naudoti su naujausiomis duomenų nuskaitymo technologijomis.

Skaitmeniniai sprendimai ir nuotolinis nuskaitymas, gali būti panaudojami duomenims kaupti, analizuoti ir vertinti iš visų susijusių sistemų ir šaltinių visoje bendroje įmonės veikloje. Tai gali žymiai sumažinti išlaidas ir padėti saugoti energiją.

Kamstrup, kaip pirmaujanti skaitmenizavimo lyderė, taip pat dalyvavo rengiant šį pranešimą (spauskite čia). Mes pamatėme aiškius ir išmatuojamus rezultatus taikydami savo nuotolinio skaitymo sistemą READy ir analizės platformą Heat Intelligence. Rezultatai apima dujų nuostolių sumažinimą 12 % arba 7,8 MWh metinių šilumos nuostolių vienam vartotojui sumažinimą.

 

Spauskite čia, kad peržiūrėtumėte visą pranešimą (anglų k.)