Naujienos

flowIQ® 4200 – didysis Kamstrup vandens skaitiklis

flowIQ 4200

Atraskite flowIQ® 4200 – didžiausią Kamstrup vandens skaitiklį

flowIQ® 4200 – didysis Kamstrup vandens skaitiklis papildo Kamstrup vandens skaitiklių seriją, leidžia pasiūlyti matavimo sprendimus, apimančius mažus namų ūkius, komercinius pastatus ir rajoninį apskaitą: 

Kai reikia išmatuoti didelius vandens srautus rajonuose ir komerciniuose pastatuose, „flowIQ® 4200“ siūlo ultragarsinį tikslumą iki 1000 m3/h – visą eksploatavimo laiką.

„FlowIQ® 4200 yra puikus skaitiklis mūsų vandens gaminių asortimentui užbaigti. Labai džiaugiamės galėdami išleisti skaitiklį, pritaikytą didžiausių vandens tiekėjų poreikiams, ir tikimės, kad padėsime jiems sutaupyti pinigų, laiko ir saugoti aplinką – dabar ir ateityje“, – sako Mads Sckerl, Kamstrupo vandens skyriaus vyresnysis vadovas.

flowIQ® 4200 – didysis Kamstrup vandens skaitiklis pasiruošęs ilgai ir patikimai Jums tarnauti, juk baterijos tarnavimo laikas net 20 metų, o vėliau ji keičiama ir vėl turite kaip naują skaitiklį. Ultragarsiniai nerudijančio plieno debitomačiai atsparūs korozijai, juos galima išvalyti cheminėmis medžiagomis ir po ilgo taranavimo laiko vėl turėti patikimą ir atrodantį naujai skaitiklį.

Šiais laikais, kai yra svarbus nuotolinis nuskaitymas, siūlome M-Bus, Wireless M-Bus, ModBus RTU, ModBus TCP/IP, Bacnet ir Bacnet TCP/IP komunikacijas.

Procesų valdymui ir automatikai turime Analoginių išėjimų modulį 4-20mA, kurio duomenų atnaujinimo intervalas yra 4s. Tai leidžia tiksliai ir taupiai valdyti procesus gamyboje.

Visi skaitikliai metrologiškai patvirinti ir turi MID sertifikatą.

 

 

Spauskite čia, kad peržiūrėtumėte informaciją (anglų k.)