Naujienos

Raskite vandens praradimus naudojant akustinio nuotėkio aptikimą

Kamstrup Ultragarsiniai Kamstrup vandens skaitikliai su Wirless M-Bus

Raskite vandens praradimus naudojant akustinio nuotėkio aptikimą

Ultragarsiniai skaitikliai pašalina spėliones kur ir kaip aptikti nuotėkį, o tai suteikia ramybę ir pasitikėjimą. Juk vandens ištekliai vis retėja, o apie 70 % visų vandens nuostolių atsiranda dėl jų nuotėkio. Iš jų mažiausiai 80 % yra vamzdžių nuotėkis.

Nuotėkio aptikimas dažnai yra daug laiko užimanti, neefektyvi ir brangi užduotis ir jį surasti gali būti pakankamai sunku. Bet kai girdi nuotėkius – net tuos, kurių nematai, tai visai kita užduotis. Todėl Raskite vandens praradimus naudojant akustinio nuotėkio aptikimą naudodami mūsų išmaniuosius skaitiklius su akustiniu nuotėkio aptikimu.

Su Kamstrup FlowIQ 2200 skaitikliais galite matyti visišką savo paskirstymo tinklo skaidrumą, rasti paslėptus nuotėkius, sumažinti vandens nuostolius ir pagerinti savo efektyvumą. Išsamios žinios apie didelės rizikos įrenginius su galimais nuotėkiais ir bendrą tinklo būklę taip pat leis jums nustatyti savo kasdienių pastangų prioritetus. Remdamasi pažangiu algoritmu, sistema automatiškai interpretuoja triukšmo duomenis laikui bėgant ir nustato skaitiklius, turinčius didžiausią nuotėkio riziką. Todėl galite nustatyti ir patikrinti galimus nuotėkius anksčiau, nei jie pavirtsa į didelius srautus. Tokiu būdu galite skirti daugiau laiko kitiems darbams, o sistema atlieka jūsų tinklo stebėjimą 24/7 režimu.

Toliau surasite nuorodą į mūsų puslapį, kur sudėjome informaciją ir vaizdo įrašus, apie akustinio nuotėkio aptikimo sistemą

Spauskite čia, kad peržiūrėtumėte visą pranešimą (anglų k.)