Naujienos

Su Kamstrup skaitikliais tvirtai žengiame į ateitį

Su Kamstrup skaitikliais tvirtai žengiame į ateitį.

Su Kamstrup skaitikliais tvirtai žengiame į ateitį.

Visi Kamstrup gaminami išmanieji šilumos ir šalčio skaitikliai jau atitinka ir netgi viršija būsimų standartų reikalavimus.

2022 m. pabaigoje turėtų pasirodyti atnaujintas šiluminės energijos skaitiklių EN 1434 standartas. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau dabar visi Kamstrup skaitikliai atitinka šį naująjį standartą.

Nauji reikalavimai apima, 5G tinklų elektromagnetinės spinduliuotės testus ir srauto jutiklių tikslumą esant dideliems srauto sutrikimams. Siekiant užtikrinti tikslumą ir ilgaamžiškumą, visi mūsų skaitikliai yra griežtai tikrinami tiek mūsų pačių bandymų įrenginiuose, tiek nepriklausomuose institutuose. Todėl su Kamstrup šilumos ir šalčio skaitikliais tvirtai žengiame į ateitį.

„Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad „Kamstrup“ ir „FORCE Technology“ ką tik baigė jungtinius bandymus ir visi mūsų matuokliai išlaikė testą pagal būsimą standartą“, – sako plėtros inžinierius Allanas Jensenas ir priduria: „Kamstrup viduje, mes bandome dar aukštesnes ribas, kad pilnai užtikrintume savo gaminių kokybę”.

Peržiūrėkite Kamstrup video įrašą čia.

Spauskite čia, kad peržiūrėtumėte visą pranešimą (anglų k.)